Adana Heets Satan Yerler

Adana Heets Satan Yerler IQOS HEETS NEDİR VE NASIL KULLANILMALIDIR?

IQOS Heets elektronik sigara çubukları nedir? Normal sigaralara oranla birçok avantaja sahip Heets çeşitleri hangileridir? Kötü koku ve zararlı bir dumanın ortaya çıkmasına engel olan elektronik sigara çubukları içinde neler bulunuyor? IQOS Heets özellikleri ve elektronik sigara kullananlar için bilinmesi gereken önemli ipuçlarını bu sayfamızda bulabileceksiniz. Heets kartuşlarının ne olduğuna geçmeden önce kısaca elektronik sigaranın ne olduğuna değinmeye çalışalım.

Elektronik Sigara Nedir ve Nasıl Kullanılır? Sıradan tütün mamullerinin kullanımından doğan zararlı etkenler (yoğun duman ve sinen kokular vb.) konusunda insanlar bilinçlenmeye başladıkça elektronik sigara kullanımı çok daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı. Kısaca tanımlamak gerekirse, elektronik sigara çeşitleri kendileri için özel üretilmiş likit veya çubuklarla nikotin/tütün içmeye yarayan cihazlardır. Her bir cihaz için farklı türde kartuş veya sıvı üretilmektedir. Elektronik sigaralar bataryaları sayesinde şarj edilebilmektedir. Yeni nesil IQOS elektronik sigara cihazları bu konuda oldukça avantajlıdır. Kolayca taşınan ve uzun süre şarj edilebilen bu cihazlar düşük sıcaklıkta ısıtma özelliğine sahiptir. İçerisine kokan ve tütün/nikotin içeren aparatlar ısıtılır ve ortaya yalnızca içen kişinin hissettiği bir duman veya buhar çıkar.

Bu buhar, bulunduğu ortama sinen, kişinin elinde veya dişlerinde sararmaya neden olan bir buhar değildir. Bu yönleriyle cihazlar yanmış dumanın neden olduğu rahatsız edici koku ve kimyasallardan kullanıcıları korumaktadır. Günümüzde kaliteli elektronik sigara kullanmak isteyenlerin tercihi orijinal IQOS cihazlarıdır. Philip Morris tarafından geliştirilen cihazlar herkesin kolayca anlayabileceği basit bir kullanıma sahiptir. İçim olarak kullanıcılarına birçok farklı aromaya sahip çubuklar sunmaktadır. IQOS Heets adı verilen bu çubukları biraz daha yakından tanıyalım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp us