Heets Nedir

Heets Nedir
Infogram

Heets Nedir?
Heets nedir sorusu elektronik sigara meraklısı olanların sık sık araştırdığı konulardan birisidir. Elektronik sigara üretiminde her gün yeni bir buluş ortaya atılmaktadır. Heets de elektronik sigarada son dönemlerde çok fazla kullanılan ve tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.
Heets, PMI firması tarafından üretilen ve elektronik sigaranın içerisinde kullanılan tütüne benzeyen bir yapıya sahip olan 3 santimetre uzunluğunda çubuklardır. İçerisinde kullanılan özel yaprakların gliserin barındırmasından dolayı tütüne benzerliği oldukça fazladır.
Heets elektronik sigara ürünü; tütün, yumuşak filtre, orta sert filtre ve yumuşak alt filtre olmak üzere dört farklı katmandan meydana gelir. Ayrıca aroma katmak için farklı aroma malzemeleri kullanılabilir.
Heets Çeşitleri Nelerdir?
İqos elektronik sigara cihazı olan Heets ürünlerde klasik sigaralardan farklı olarak çeşitli aromalar kullanılabilir. Eğer heets elektronik sigara ürünü tercih edecekseniz heets nedir konusunun yanı sıra aynı zamanda çeşitlerini de araştırmanız gerekir. Heets çeşitleri şunlardır;
Heets Purple: Elektronik sigaraya yaban mersini ve mentol araması veren bir çeşittir.
Heets Amber: Elektronik sigarada baharat aroması seviyorsanız bu heets çeşidi odunsu ve ceviz aroması ile dengelenmiş baharat aromalı bir çeşittir.
Heets Bronze: Eser miktarda kakao ve kuru meyvelerin karıştırılması ile oluşturulmuş aromalardır.
Heets Mentol: Yoğum mentol aroması barındıran heets çeşididir.
Heets Green Zing: Narenciye ve bitkisel aromaların kullanıldığı bir tat olmakla birlikte aynı zamanda hoş koku salan bir aromadır.
Heets Yellow: Eğer elektronik sigara kullanırken de gerçek sigara aromasını hissetmek istiyorsanız o halde Marlbora light aromasını tercih edebilirsiniz.
Heets Seçimini Nasıl Yapmalısınız?
Elektronik sigara, klasik sigara ürünlerine göre daha pratik daha estetik ve aynı zamanda daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Heets nedir diye merak eden elektronik sigara kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.
Heets modellerini farklı aromalar ile zevk alarak kullanabilirsiniz. Ancak tercih konusunda kendi zevkinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Günlük hayatta kullandığınız tütün ürününe en yakın olan aromayı tercih ettiğinizde ürünün buharına ve kullanımına daha kolay alışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.