Heets Ukrayna Kaliteli Mi

Heets Ukrayna Kaliteli Mi

Heets Ukrayna

Heets çubuklar IQOS cihazları için özel tasarlanmış elektronik sigara kartuşlarıdır. Her bir kartuş üç santimetre kadar olup, bir dal sigara ile eşdeğerdir.

Bir pakette 20 adet kartuş bulunur. Bir kutu içerisindeyse on paket, yani 200 adet kartuş yer alır. IQOS Heets kutu halinde (200 adet) satılır.

IQOS Heets içeriği dört farklı bölümden oluşmaktadır. Her bir katman çok daha keyifli ve pratik bir içim sağlamak için tasarlanmıştır.

Heets çubuklar likit kartuşlara göre çok daha gelişmiş bir teknoloji ile üretilir. İçeriğinde bulunan bölümleri kısaca tanıtmaya çalışalım:

  • Birinci kısımda tütün bulunmaktadır. Cihaz kullanıldığında ısıtılarak duman veren bölüm burasıdır. Heets tütünü normal tütünler gibi değildir.  Özel hazırlanmış ve aroması eklenmiş, ısıtmaya uygun tabakayla sarılı olarak kartuş içine konulmuştur. Kullandıktan sonra içerisine tütün konmaz. İçilen kartuşlar yenisi ile değiştirilir.
  • İkinci kısımda dumanı süzmeye yarayan, süngerimsi yapıda bir parça bulunur. Bu bölüm normal sigaralardaki filtre ile aynı görevi görür.
  • Üçüncü kısım çok daha gelişmiş ve büyük bir filtreden oluşur. Süzülen duman buradan geçerek kullanıcıya iletilir. Böylece içilen Heets çubukları iki kez ilk filtre ve son katmanda tekrar filtreleme işleminden geçmiş olur.
  • Dördüncü kısım son filtreleme görevini üstlenen yumuşak kısımdan oluşur. Elektronik sigarayı içenlerin ağzı ile temas ettiği bölüm burasıdır.

WhatsApp us