IQOS HEETS NEDİR

IQOS HEETS NEDİR

IQOS HEETS NEDİR VE NASIL KULLANILMALIDIR?
IQOS Heets elektronik sigara çubukları nedir? Normal sigaralara oranla birçok avantaja sahip Heets çeşitleri hangileridir? Kötü koku ve zararlı bir dumanın ortaya çıkmasına engel olan elektronik sigara çubukları içinde neler bulunuyor?


IQOS Heets özellikleri ve elektronik sigara kullananlar için bilinmesi gereken önemli ipuçlarını bu sayfamızda bulabileceksiniz. Heets kartuşlarının ne olduğuna geçmeden önce kısaca elektronik sigaranın ne olduğuna değinmeye çalışalım.


Elektronik Sigara Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Sıradan tütün mamullerinin kullanımından doğan zararlı etkenler (yoğun duman ve sinen kokular vb.) konusunda insanlar bilinçlenmeye başladıkça elektronik sigara kullanımı çok daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı.
Kısaca tanımlamak gerekirse, elektronik sigara çeşitleri kendileri için özel üretilmiş likit veya çubuklarla nikotin/tütün içmeye yarayan cihazlardır. Her bir cihaz için farklı türde kartuş veya sıvı üretilmektedir.
Elektronik sigaralar bataryaları sayesinde şarj edilebilmektedir. Yeni nesil IQOS elektronik sigara cihazları bu konuda oldukça avantajlıdır.
Kolayca taşınan ve uzun süre şarj edilebilen bu cihazlar düşük sıcaklıkta ısıtma özelliğine sahiptir. İçerisine kokan ve tütün/nikotin içeren aparatlar ısıtılır ve ortaya yalnızca içen kişinin hissettiği bir duman veya buhar çıkar.

Orijinal Heets marka kutuları sayfamız üzerinde fiyatları ve detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz. Kısaca aroma çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:
Heets Menthol: Ağızda hafif bir tat bırakan, ferah içim sevenler için mentol ile dengelenmiş tütün çubuklardır
Heets Amber: En fazla tüketilen çubuk çeşitlerinden biridir. İçeriğinde keyifli bir içim sunan baharat ve odunsu aromalar yer alır
Heets Purple: Mor rengine sahip adını yaban mersini meyvesinin lezzetli aromasından alan kartuş çeşididir
Heets Green Zing: Zengin narenciye meyveleri ile hazırlanmış formüle sahip özel üretim kartuşlardan biridir
Heets Yellow: Orta ve hafif içim sevenler için tütün tadını daha yoğun alacağınız çeşitlerden biridir. Piyasada hafif Marlboro adıyla tanınır
Heets Bronze: Kavrulmuş tatlar sevenler için özel geliştirilmiştir. İçerisinde yoğun kakao tadı bulunur. Puro sevenler için de idealdir
IQOS Heets fiyat ve çeşitleri ile sizlere avantajlı hizmet sunan firmamız üzerinden orijinal ve garantili ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp us